Чоловіча футболка супервеликий Розмір 11 XL білого кольору.

- Готово до відправки
- Код: Вьетнам
460 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом. Розмір 11XL Напівобхват 70 см. Плечі 60 см. довжина 83 см.
- Модель поло
- Склад бавівна.
- Виробник Ветнам.
- Комір застібається на три ґудзики.
- Є дві кишені.
- Кишені закриваються клапанами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collection |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 70 |
| Обхват грудей | 149 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 9XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 460 ₴







