Чоловіча сорочка з коротким рукавом бежева Розмір 52 Ferrero Gizzi.

- Готово до відправки
- Код: sky 3078 ВК
650 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 52 : (по коміру). Полу обхват 75 см. Плечі 59 см Довжина 80 см. Склад льон 60.бавовна 40 .
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) бежевого кольору З невеликим малюнком. Має класичний комір, повністю застібається на ефектні ґудзики, з однією кишенею.
від фабричного Китайського виробника Ferrero Gizzi
СКЛАД: 40% Cotton, 60% Льон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка з коротким рукавом |
| Розміри чоловічих сорочок | 52 |
| Обхват шиї | 52 см |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Бежевий |
| Ширина виробу | 75 см |
| Ширина плечей | 59 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 10XL |
| Склад | бавовна. |
- Ціна: 650 ₴







