Чоловіча сорочка з коротким рукавом біла Ferrero Gizzi Розмір 52

- Готово до відправки
- Код: sky 3077 ВК
650 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 52 : (під коміром). Полу обхват 75 см. Плечі 60 см
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) білого кольору однотонна. Має класичний комір, повністю застібається на ефектні ґудзики, з однією кишенею.
від фабричного Китайського виробника Ferrero Gizzi
СОСТАВ: 40% Cotton, 60% Лен .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка з коротким рукавом |
| Розміри чоловічих сорочок | 52 |
| Обхват шиї | 52 см |
| Обхват грудей | 150 см |
| Обхват талії | 150 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Ширина виробу | 75 см |
| Ширина плечей | 59 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 10XL |
| Склад | бавовна. |
- Ціна: 650 ₴





