Чоловіча сорочка з коротким рукавом Розмір 46 біла класична Boveri

- Готово до відправки
- Код: SKY1533 К
500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 46 по коміру Напівобхват 67 см Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) білого кольору однотонна. Має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики, з одним кишенею.
від фабричного Китайського виробника Boveri
СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
Сезон: Весна-Літо-Осінь
Ошатно, елегантно, стильно, якісно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 134 см |
| Обхват талії | 134 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 83 см |
| Ширина виробу | 67 см |
| Ширина плечей | 56 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 500 ₴



