Чоловіча сорочка великого розміру 43/54 c коротким рукавом класична Brossard

- Готово до відправки
- Код: sky 8032 в к.
500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:РРозмір 43/54 Напів обхват 60 см . Плечі 50 см. Довжина 80 см. Чоловіча сорочка з коротким рукавом великого розміру (Шведка) у велику синю карту. Має класичний комір застібається на потаємні ґудзики, повністю застібається на ефектні ґудзики, з двома кишенями з клапанами .
від фабричного турецького виробника Brossard
СОСТАВ: 100 % Cotton
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 43 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Ширина плечей | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 500 ₴





