Чоловіча сорочка великого розміру 45/58 з коротким рукавом класична Brossard

- Готово до відправки
- Код: sky 8034 в к.
550 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:РРозмір 45/58 Напів обхват 64 см . Плечі 54 см. Довжина 82 см. Чоловіча сорочка з коротким рукавом великого розміру (Шведка) у велику синю карту. Має класичний комір застібається на потаємні ґудзики, повністю застібається на ефектні ґудзики, з двома кишенями з клапанами .
від фабричного турецького виробника Brossard
СОСТАВ: 100 % Cotton
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 45 |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина рукава вироба | 82 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 550 ₴




