Чоловіча сорочка з коротким рукавом біла Ferrero Gizzi Розмір 51

- Готово до відправки
- Код: sky 2504 ВК
650 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 51 : (за коміром). Напівобхват 74 см. плечі 58 см
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) білого кольору однотонна. Має класичний комір, повністю застібається на ефектні ґудзики, з однією кишенею.
від фабричного Китайського виробника Ferrero Gizzi
СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 51 |
| Обхват шиї | 51 см |
| Обхват грудей | 148 см |
| Обхват талії | 148 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 90 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 74 см |
| Ширина плечей | 58 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 650 ₴


