Чоловіча сорочка з коротким рукавом розмір 40 Brossard

- Готово до відправки
- Код: 3029 к.
450 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 40 . (за коміром) Напівобхват 53 см. Плечі 47 см. Довжина сорочки 78 см.
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) у велику синю карту. Має класичний комір застібається на потаємні ґудзики, повністю застібається на ефектні ґудзики, з двома кишенями з клапанами
від фабричного турецького виробника Brossard
СОСТАВ: 100 % Cotton
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Ширина плечей | 47 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 450 ₴




