Чоловічі футболки поло розмірів 4XL Thomas

- Готово до відправки
- Код: Thomas 20178 .4
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі футболки поло великих розмірів Thomas
-
Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- Розміри в наявності: 4XL/56 Полу обхват 59 см Плечі 48 см
У смужку - З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 95% еластан 5% Полу обхват
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Ширина виробу | 59 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XXL |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
- Ціна: 780 ₴






