Чоловіча футболка поло Thomas ,XL /50

- Готово до відправки
- Код: Thomas 5872
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- У наявності: XL/50 ,
- У смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 95% еластан 5%
- Полу обхват
- XL / 54 см
- 2 XL/56 см
- 3XL /58 см
- 4 XL /60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Малюнки і написи | З написами |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
- Ціна: 780 ₴


