Чоловіча футболка поло Thomas 4XL /56

- Готово до відправки
- Код: Thomas T 9601
680 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- Розміри в наявності: 4XL /56 Полу обхват 60 см
- У смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 95% еластан 5%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XXL |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
- Ціна: 680 ₴




