Блакитна чоловіча сорочка розміром 42 LUCCIANO класична однотонна з довгим рукавом

- Готово до відправки
- Код: LUCCIANO 8189
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блакитна чоловіча сорочка LUCCIANO класична однотонна з довгим рукавом
Розміри по коміру 42 Напівобхват 58 см. Довжина рукава 66 см. Довжина сорочки 79 см.
- Сорочка класичного крою блакитного кольору від виробника LUCCIANO.
- Виготовлена з високоякісної бавовняної тканини
- Сорочка має класичний комір
- Кишеня
- 2 ґудзики на рукаві.
Склад 80 COTTON 20 POLVESTOR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucciano |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 42 |
| Обхват шиї | 42 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 79 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 58 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 600 ₴



