Чоловіча байкова сорочка синього кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розмір 40-41

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка синього кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 40-41 . Полу обхват 57 см .
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідною річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. синього
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Новий |
| Склад | каттон |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 44 |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Обхват шиї | 44 см |
| Ширина плечей | 55 см |
- Ціна: 590 ₴


