Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розмір 46-47

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 46-47 . . Полу обхват 70 см.
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідною річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. коричневий
Візерунки та принти Клітка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Польща |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина виробу по спинці | 87 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Склад | коттон |
| Обхват шиї | 40 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома ґудзиків |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Довжина від горлавини до нижньої частини виробу | 82 см |
| Вид виробу | Сорочка |
- Ціна: 590 ₴
