Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розмір 41-42

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 41-42 . . Полу обхват 59 см.
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідні річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. коричневий
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Ширина виробу | 59 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Стан | Новий |
| Склад | коттон |
| Основні атрибути | |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість кистей | 2 шт |
| Розмір чоловічого одягу | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого одягу | 42 |
- Ціна: 590 ₴
