Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розмір 42-43

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 2
590 ₴
Чоловіча байкова сорочка темного кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 42-43 . . Полу обхват 62 см.
М'яка тепла тканина, 2 кишені з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідні річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. коричневий
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Польща |
| Обхват талії | 124 см |
| Обхват грудей | 124 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Склад | коттон |
| Вид виробу | Сорочка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Обхват шиї | 40 см |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого одягу | 42 |
- Ціна: 590 ₴
