Чохол для ключів шкіряний. Зелений. BOND .

- Готово до відправки
- Код: ключ 4
300 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключник шкіряний зеленого кольору. BOND . Із зовнішнього боку карабін Усередині П'ять застібок для ключів. З натуральної шкіри. Закривається на кнопку. Виробник Туреччина .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bond |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Овчина |
| Тип застежки | Затискачі |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴

