Чохол для ключів шкіряний. Черепашка.

- Немає в наявності
- Код: ключ 3
250 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключник шкіряний коричневого кольору. Черепашка. Всередині металеве кільце для фіксації ключів. Із зовнішнього боку карабін застібка. З шкіри під крокодила. Закривається на блискавку. Виробник УКРАЇНА.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЛД Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Крокодиляча шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 250 ₴



