Чоловіча сорочка синя темна Bazzolo приталена однотонна з довгим рукавом.РАЗМЕР. XXL.

- Готово до відправки
- Код: SKY 1381
400 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча однотонна темно синього кольору сорочка приталеного силуету з довгим рукавом. Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики, без кишені.
.на планке із застібкою обробка з обох боків
РОЗМІР XXL.
СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
Ошатно, елегантно, стильно, якісно та дорого виглядає.
Підходить як для святкових заходів, так і ділового стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bazzolo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 43 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 114 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Склад | котон |
- Ціна: 400 ₴
