Чоловічі сорочки батал блакитний Ferrero Gizzi класичні однотонні Розмір 47

- Готово до відправки
- Код: SLY1142 B
620 ₴
Чоловічі сорочки батал блакитний Ferrero Gizzi класична однотонна з довгим рукавом.
Розмір 47 (На комірі)
Чоловіча класична сорочка батальної серії (великого розміру) от . Китайського виробника. Ferrero gizzi блакитного кольору з довгим рукавом.Рубашка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з однією кишенею
Склад: бавовна 80% поліестер 20%.
Сезон: Весна-зима-Осінь
Під час замовлення будь ласка вмовляйте свої параметри (ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу та довжина рукава від плеча). (Заміри бажано робити за виробом, який підходить чоловікові)
Ошатно, елегантно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Китай |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 86 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 69 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 8XL |
| Склад | котон |
| Основні | |
| Обхват шиї | 48 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома ґудзиків |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Розміри чоловічих сорочок | 48 |
| Вид виробу | Сорочка |
- Ціна: 620 ₴





