Чоловіча класична сорочка з довгим рукавом Ferrero Gizzi Розмір:, 48

- Готово до відправки
- Код: SKY1950 В
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча класична сорочка от польського виробника Ferrero gizzi синього кольору в клітинку з довгим рукавом. Сорочка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з однією кишенею.
Склад: бавовна 80% полиэстер 20%.
Сезон: Весна-зима-Осінь
Розмір:, 48 . (На комірі.
Під час замовлення будь ласка вмовляйте свої параметри (ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу та довжина рукава від плеча). (Заміри бажано робити за виробом, який підходить чоловікові)
Комфортно та стильно підходить для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 48 |
| Обхват шиї | 48 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Стан | Новий |
| Склад | котон |
- Ціна: 600 ₴



