Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 6XL HETAI

- Готово до відправки
- Код: HETAI 934-4
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 6XL Напів Обхват груди 64 см. Плечі 52 см. Довжина рукава 66 см. Довжина виробу 80 см. Фірми HETAI Дуже тепла картата сорочка на флісі синього кольору, великих класичних розмірів.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 45 |
| Обхват шиї | 45 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Віскоза |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 64 см |
| Ширина плечей | 52 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 6XL |
| Склад | фліс |
- Ціна: 780 ₴



