Затискач для грошей карток візиток.коричневий.

- Готово до відправки
- Код: 021
170 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затискач для грошей. коричневий. ЗГОТОВЛЕННИЙ з екошкіри. забезпечує стильний зовнішній вигляд.Сохранить купюри та банківські картки та візитні картки. Гаманець — затискач облаштований якісним механізмом фіксації, який надійно утримує від втрати. Зручно переміщати та зберігати у кишені, одягнені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Довжина | 11.5 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застежки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
- Ціна: 170 ₴



