Кофта з довгим рукавом OT THOMAS .Розмир L.

- Готово до відправки
- Код: OT THOMAS 1
1 550 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кофта з довгим рукавом OT THOMAS, ця модель добре підходить для солідних чоловіків і відповідно має збільшені розміри.
Опис: Напівобхват 52 см. Довжина рукава 60 см. Довжина виробу 72 см. Состав CASHMERE 30 /LAMBWOOV 50 /MICROAR 20
кофта мужская со коміром стійка на замку.
особливості — 2 кишені, кашемір, блискавка.
Розмир : - L.
Виріб з дуже приємною, м'якою ткани. У такій кофті Вам буде комфортно як восени, так і взимку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OT THOMAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Кофта |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Колір | Сірий |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Вовна |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 1 550 ₴







