Чоловіча футболка поло Thomas ботал 9XL

- Готово до відправки
- Код: Thomas 1011 - 17
800 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло Особливість моделі — поло, Два кишені
- У наявності: 9XL.Полу обхват — 65 см. плечі — 63 см.
- У смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини — бавовна 100%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Довжина рукава вироба | 84 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 7XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 800 ₴



