Чоловіча сорочка біла Ferrero Gizzi класична з довгим рукавом Розмір М

- Готово до відправки
- Код: Ferrero Gizzi 2648
500 ₴
Чоловіча сорочка біла Ferrero Gizzi класична однотонна з довгим рукавом
Розмір М /38-39/ (На комірі) плечі 46 см. Обхват грудей 108 см. Довжина рукава 64 см. Довжина виробу 78 см.
Чоловіча класична сорочка виробника. Ferrero gizzi білого кольору з довгим рукавом. Сорочка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з однією кишенею
Склад: бавовна 80% поліестер 20%.
Сезон: Весна-зима-Осінь
Під час замовлення будь ласка вмовляйте свої параметри (ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу та довжина рукава від плеча). (Заміри бажано робити за виробом, який підходить чоловікові)
Ошатно, елегантно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват шиї | 39 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина плечей | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | М |
- Ціна: 500 ₴



