Чоловіча сорочка приталена біла з довгим рукавом Zomana Розмір 3XL

- Готово до відправки
- Код: Zomana 700-42
500 ₴
Однотонна приталена сорочка білого кольору від турецького виробника. Zomana. Розмір 3XL. напівобхват грудей 55 см . Напівобхват талії 53 см. плечі 49см.
Повністю застібається на кнопки, має класичний комір і оздоблення синього кольору, кишеня-обманка, рукав трансформер, манжет на два ґудзики.
Має приталений силует і ідеально підходить для різних молодіжних стилів.
Має дорогий вигляд ілуїтиметься ознакою гарного смаку й елегантності.
Розміри:. 3XL.
Виробник. Zomana
Країна-виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип покроя Приталена
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава Довгий-трансформер
Застежка. Кнопки.
Тип тканини Бавовна 95% еластан 5%.
Стрейч-Котон.
Стиль . Нарядна
Колір Білий
Візерунки та принти Однотонна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zomax |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 106 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXXL |
| Склад | бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | 3XL |
- Ціна: 500 ₴


