Сорочка чоловіча бавовна 100% Розмір XL

- Готово до відправки
- Код: GGM А 23 / 4
570 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сорочка чоловіча бавовна 100% Розмір XL обхват грудей 116 див. плечі 53 см. рукав 64 см.
Бавовняна сорочка великого розміру в карту з довгим рукавом від виробника GGM.
Сорочка класичного крою має дві кишені з клапанами й одна кишеня на блискавці.Імає класичний комір і застібається на ґудзики. Для повсякденного носіння ця сорочка забезпечує комфорт і бездоганний зовнішній вигляд.
Розмір 8XL
Країна-виробник Китай
Тип Сорочка
Тип покроя Класичний
Тип Коміра Класичний
Фасон рукава Довгий
Застежка Пуговица
Тип тканини 100% котон
Стиль Казуар
Колір
Візерунки и принт Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGMM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват грудей | 116 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина плечей | 53 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XL |
- Ціна: 570 ₴



