Жилет чоловічий із кишенями темно-синій джинс 2XL

- Готово до відправки
- Код: 120
610 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жилетка чоловіча 2XL
Жилетка чоловіча.
Матеріал - Джинс.
Тип ткани. - бавовна джинс.
Колір. -темно-синій джинс
Чотири внутрішні кишені.
Застібка. - молния.
Напівобхват грудей. -.54 см
Довжина: изделия. —68 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weilor |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прямий |
| Кількість кишень | 10 шт. |
| Довжина виробу по спинці | 68 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Капюшон | Без капюшона |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
- Ціна: 610 ₴





