Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 7XL HETAI

- Готово до відправки
- Код: HETAI 943 - 1
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 7XL Обхват груди 132 см Фірми HETAI Дуже тепла картата сорочка на флісі синього кольору, великих класичних розмірів.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Тип крою | Класична |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 132 см |
| Колір | Різні кольори |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 132 см |
| Ширина плечей | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | 7XL |
- Ціна: 780 ₴


