Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 6XL HETAI

- Готово до відправки
- Код: HETAI 943-1
780 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка тепла на флісі великого розміру 6XL Обхват груди 128 см Фірми HETAI Дуже тепла картата сорочка на флісі синього кольору, великих класичних розмірів.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват шиї | 45 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Віскоза |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 128 см |
| Ширина плечей | 52 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | 6XL |
- Ціна: 780 ₴


