Чоловіча байкова сорочка світло-коричневого кольору Royal СКЛАД: 100% Cotton Розміри 46 - 47

- Готово до відправки
- Код: Royal МТ 28 - 1
570 ₴
Чоловіча байкова сорочка світло-коричневого кольору Royal СОСТАВ: 100 % Cotton
Розміри доступні до замовлення: 46 - 47 . . Полу обхват 69 см
М'яка тепла тканина, 1 кишеня з клапаном.
Одяг із байкової тканини дуже зручний і практичний у повсякденному носінні.
Вона дарує комфортні відчуття дорослим.
У минулому чоловічі байкові сорочки були необхідні річчю в гардеробі.
Сьогодні насамперед цінують стиль і настрій, і лише потім віддають належне функціональним якостям натуральної тканини.
Країна виробник Туреччина
Тип виробу Сорочка
Тип сорочкового коміра Класичний
Фасон рукава довгий.
Застежка Ґудзики
Тип тканини Байка
Стиль Casual
Колір. світло-коричневого
Візерунки та принти Клітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 46 |
| Обхват шиї | 46 см |
| Обхват грудей | 141 см |
| Обхват талії | 141 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 87 см |
| Ширина виробу | 69 см |
| Ширина плечей | 57 см |
| Стан | Новий |
| Склад | коттон |
- Ціна: 570 ₴





