Сорочка чоловіча велика бавовна 100% Розмір 8 XL

- Готово до відправки
- Код: GGM 175 / 7
600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сорочка чоловіча велика бавовна 100% Розмір 8 XL Напівобхват 68 см. Плечі 58 см. Рукав 69 см.
Бавовняна сорочка великого розміру в карту з довгим рукавом від виробника GGM.
Сорочка класичного крою має дві кишені з клапанами й одна кишеня на блискавці.Іме класичний комір і застібається на ґудзики. Для повсякденного носіння ця сорочка забезпечує комфорт і бездоганний зовнішній вигляд.
Розмір 8XL
Країна-виробник Китай
Тип Сорочка
Тип покроя Класичний
Тип Коміра Класичний
Фасон рукава Довгий
Застежка Пуговица
Тип тканини 100% котон
Стиль Казуар
Колір
Візерунки и принт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGMM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 49 |
| Обхват шиї | 49 см |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 136 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 84 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 68 см |
| Ширина плечей | 58 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 8XL |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 600 ₴




