Чоловіча сорочка тепла на флісі розміру 40 41 OVEHTO

- Готово до відправки
- Код: OVEHTO 2374
720 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сорочка тепла на флісі Дуже тепла картата сорочка на флісі синього кольору, великих класичних розмірів. розмірна таблиця на фото додається.
Сорочка має класичний комір і 2 кишені з клапанами, повністю застібається на ґудзику.
Властивості флісу: гігроскопічність (створює затишний мікроклімат для тіла), еластичність (добре зберігає первинну форму), повітропроникність (підтримує комфортну для людини температуру), швидко сохне, прочитаний, дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Overdo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 41 |
| Обхват шиї | 41 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Віскоза |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Ширина плечей | 47 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴


