Плетений ремінь гумка унісекс чорний

- Готово до відправки
- Код: черный 40 мм
200 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плетений ремінь гумка унісекс чорний
- Ремінь-гумка для чоловіків і жінок.
- Дуже еластичний, легко регулюється за розміром.
- Ширина ремня: 4 см;
- Ремінь для чоловіків і жінок
- Розмір: норма.
- Матеріал: текстильна гумка
- Пряжка — класична
- Довжина: 105 см
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Гумка |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип ременя | Універсальний |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Длина ремня | 1050 мм |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 200 ₴

