Жіноча сумка Violetta bags Темно-коричневого кольору виробництво Туреччини

- Готово до відправки
- Код: арт 516 к.
1 600 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Violetta bags
Темно-коричневого кольору виробництво Туреччини арт.516к.
Виготовлена з натуральної щільної шкіри. Закривається на блискавку. Усередині розміщене подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита подвійна кишеня та кишеня на блискавці. Підкладка з високоякісного матеріалу.
Оформлена заклепками,кільцями, ремінцями та пряжками.
Два зовнішні відділення, одне з них склапаном на магніті.
Розмір (см.) 37*21*10, висота ручки 29см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violeta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 600 ₴





