Жіноча сумка lacont чорного кольору виробництво Турции VIOLETTA

- Готово до відправки
- Код: арт. 466
1 500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка lacont чорного кольору виробництво Туреччини арт 466
Виготовлена з натуральної щільної шкіри. Закривається на блискавку. Усередині розміщене подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита подвійна кишеня та кишеня на блискавці. Підкладка з високоякісного матеріалу.
Оформлена металевими тримачами ручок, заклепками, виявлена кишеня, декорована металевою застібкою
Розмір (см.) 42*27*7висота ручки 29 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laconic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 1 500 ₴






