Чоловіча сорочка тепла з флісу синя HETAI Розмір XL

- Готово до відправки
- Код: НЕ 1
460 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже тепла картата сорочка з флісу від виробника HETAI
Розміри чоловіків сорочок ,XL Плечі 49 см Полу.обхват 57 см Довжина: рукава 62 см Довжина сорочки 75 см Є в наявності інші забарвлення
Сорочка класичного крою має 2 кишені з клапаном і 1 кишеню на блискавці Дуже тепла та зручна саме в холодну — осінню та зимову погоду
Властивості флісу — гігроскопічність — створює затишний мікроклімат для тіла — еластичність — добре зберігає первісну форму — водопроникність — підтримує комфортну для людини температуру — дуже практичний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hetai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Обхват грудей | 114 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Ширина плечей | 49 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XL |
- Ціна: 460 ₴



