Світер чоловічий теплий Великий розмір 2XL Вовняна зима YAMAK

- Готово до відправки
- Код: YAMAK 3626
900 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джемпер чоловічий теплий YAMAK з мисом Туреччина Розмір 2XL Розмір 2XL Пересунути плечі 46 см обхоплює груди 112 см довжина рукава 66 см довжина виробу 72 см розмір 3XL
- з мисом
- Вовняний
- від турецького виробника YAMAK .
- світло сірий колір,
- Ворітник, манжети і низ рукавів пов’язані гумкою.
- Состав 48% шерсть, 52% акрил.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YAMAY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Джемпер |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Вовна |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 900 ₴




