Батник чоловічий трикотажний CAPOICCO shortswear Розмір M

- Готово до відправки
- Код: COPO 3
700 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий батник не великого розміру CAPOICCO shortswear середньої щільності бавовняний трикотаж коричневого кольору з бордовим орнаментом. турецький виробник CAPOICCO /
Батник має комір поло застібка на три ґудзики, без кишені. Рукав і низ батника на манжеті. Склад 70 cotton 20 viscosa 10 akrvlie Розмір M
Ширина плечей 45 см обхват грудей 106 см довжина рукава 64 см довжина виробу 70 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Caporicco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Тип тканини | Бавовна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Светр |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 106 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Обхват талії | 106 см |
- Ціна: 700 ₴




