Дитячі теплі сорочки для хлопчика 100% бавовна Польща Розмір 32-33

- В наявності
- Код: Bygen. 0303
300 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Дитяча тепла сорочка Bygen.
Склад: 100% бавовна. - мікро вельвет сорочка у смужку від польського виробника . Bygen. - Сорочка класичного крою, має дві кишені на ґудзиках, довгі рукави
- Натуральний бавовняний мікровельвет — це гарант якості купленого виробу.
- Сорочка створена спеціально для комфортного носіння в осінньо-зимовий період для діток.
- Розміри 32-33,( по коміру ширина плечей 40 см обхват грудей 88 см довжина рукава 48 см довжина виробу 62 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Bygell |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина виробу по спинці | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 48 см |
| Склад | бавовна |
| Обхват шиї | 32 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴

