Обкладинка шкіряна на паспорт/старого зразка. червоний

- В наявності
- Код: 002
200 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка шкіряна на паспорт/старого зразка. Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: червоний;
Розміри (ШХВ, см):9,5х13;
Країна виробник: Україна.
Стильна обкладинка на український паспорт. Модель класичного чорного кольору. Виробництво виготовлене з натуральної шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні обкладинки тисне. Смачна обкладинка захищає ваш паспорт від зносу. Якщо ви не знаєте, що купити за подарунок, рекомендується вам шкіряну обкладинку.
Колір: червоний;
Розміри (ШХВ, см):9,5х13;
Країна виробник: Україна.
Стильна обкладинка на український паспорт. Модель класичного чорного кольору. Виробництво виготовлене з натуральної шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні обкладинки тисне. Смачна обкладинка захищає ваш паспорт від зносу. Якщо ви не знаєте, що купити за подарунок, рекомендується вам шкіряну обкладинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴




