Дублянка жіноча з натуральної овчини Туреччина лицьова сторона під чорну шкіру

- В наявності
- Код: П --1
1 600 ₴
Модель на гудзиках, пряма, класична . Комір відкладний, можна застебнути повністю . На рукавах відвертається манжет з урахуванням довжини руки.
Дублянка має покриття , яке забезпечує брудо - водовідштовхувальний ефект , і не дає дублянці промокнути .
Дубленка выполнена в насыщенном сером цвете. Страна производитель Турция. Вид кожи Овчина Застежка Пуговицы Фасон дубленки Пальто
Тип материала Натуральный Длина от горловины до низа изделия
122 см
Длина рукава изделия
66 см от плеча
Ширина изделия -- обхват груди --128 см
обхват бедер -- 130 см
Цвет серый
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sergio Guller |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Овчина |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Розташування шкурок | Поздовжнє |
| Довжина від горловини до низу вироба | 122 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 130 см |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон дублянки | Напівпальто |
| Сезон | Зима |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 128 см |
| Міжнародний розмір | L |
- Ціна: 1 600 ₴


