Чоловіча футболка поло Thomas XL /50,

- Готово до відправки
- Код: Thomas 571 1
620 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Футболка чоловіча з коротким рукавом.
- Модель поло
- Розміри в наявності: XL /50,
- В смужку
- З високоякісної бавовняної тканини від виробника Thomas
- Має класичний силует
- Склад тканини - бавовна 95% еластан 5%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Склад | бавовна |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри чоловічих сорочок | XXL |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
- Ціна: 620 ₴


