Чоловіча сорочка з коротким рукавом розмір 43 класична Brossard

- Готово до відправки
- Код: sky 1576 к.
470 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри: 43. (за коміром) Напівобхват 59 см. Плечі 51 см. Довжина сорочки 80 см.
Чоловіча класична сорочка з коротким рукавом (шведка) у велику синю карту. Має класичний комір застібається на потаємні ґудзики, повністю застібається на ефектні ґудзики, з двома кишенями з клапанами
від фабричного турецького виробника Brossard
СОСТАВ: 100 % Cotton
СЕЗОН: Весна-літо-Осінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brossard |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 43 |
| Обхват шиї | 43 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Блакитний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 80 см |
| Ширина виробу | 59 см |
| Ширина плечей | 51 см |
| Стан | Новий |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 470 ₴





