Чоловічі сорочки батал блакитний Ferrero Gizzi класичні однотонні Розмір 48,

- Готово до відправки
- Код: SLY1142 B
600 ₴
Чоловічі сорочки батал блакитний Ferrero Gizzi класична однотонна з довгим рукавом.
Розмір 48, (На комірі)
Чоловіча класична сорочка батальної серії (великого розміру) от . Китайського виробника. Ferrero gizzi блакитного кольору з довгим рукавом.Рубашка має класичний комір повністю застібається на ефектні ґудзики та на два ґудзики на манжеті, з однією кишенею
Склад: бавовна 80% поліестер 20%.
Сезон: Весна-зима-Осінь
Під час замовлення будь ласка вмовляйте свої параметри (ширина плечей, об'єм грудей, об'єм талії, довжина виробу та довжина рукава від плеча). (Заміри бажано робити за виробом, який підходить чоловікові)
Ошатно, елегантно підходить як для святкових заходів, так і для повсякденного носіння. Ця сорочка забезпечить комфорт під час носіння й бездоганний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrero Gizzi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 48 |
| Обхват шиї | 48 см |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 70 см |
| Ширина плечей | 55 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 8XL |
| Склад | котон |
- Ціна: 600 ₴





