Чоловіча сорочка біла приталена BENDU комір-стійка РОЗМІ: 37

- Готово до відправки
- Код: BENDU S1246
450 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча однотонна білого кольору сорочка приталеного силуету з довгим рукавом.
РОЗМІР: 37 Півобвід під пахвами 48 см Напів обхват на талії 45 см
Має класичний комір і повністю застібається на ефектні ґудзики, без кишені.
на планке із застібкою обробка з обох боків
СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
Ошатно, елегантно, стильно, якісно та дорого виглядає.
Підходить як для святкових заходів, так і ділового стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&D |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 37 |
| Обхват шиї | 37 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Стретч |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина виробу | 45 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 450 ₴


