Чоловіча сорочка РОЗМІР, M блакитна Bazzolo приталені однотонна з довгим рукавом.

- Готово до відправки
- Код: SKY 1942
500 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
РАЗМЕР: M Мужская однотонная голубого цвета рубашка приталенного силуэта с длинным рукавом. Имеет классический воротник и полностью застёгивается на эффектные пуговицы, без кармана манжеты рукавов под пуговицы , можно под запонки
от Польского производителя , Bazzolo
СОСТАВ: 80% Cotton, 20% Polyester
Нарядно, элегантно, стильно, качественно и дорого выглядит.
Подходит как для праздничных мероприятий так и делового стиля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bazzolo |
| Країна виробник | Польща |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 40 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З двома гудзиками |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Ширина плечей | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | бавовна |
- Ціна: 500 ₴

