Теплі сорочки для хлопчиків 100% бавовна. Польща Розмір 31-32

- В наявності
- Код: 0300
300 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Дитяча тепла
- Склад: 100% бавовна.
- мікровельвет сорочка у смужку від польського виробника . Bygen.
- Сорочка класичного крою, має дві кишені на ґудзиках, довгі рукави.
- Натуральний бавовняний мікровельвет — це гарант якості купленого виробу. Сорочка створена спеціально для комфортного носіння в осінньо-зимовий період для діток.
- Розміри 31-32,(по коміру) ширина плечей 38 см обхват грудей 84 см довжина рукава 47 см довжина виробу 60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Bygell |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина виробу по спинці | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 47 см |
| Склад | бавовна |
| Обхват шиї | 31 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴
