Світер великого чоловічого розміру 3XL Вовняна зима RACA

- Готово до відправки
- Код: RACA 1
990 ₴
+380 (98) 821-21-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джемпер чоловічий теплий RACA з мисом Туреччина Розмір 3XL Пересунути плечі 50 см довжина рукава 66 см обхват 118 см Довжина виробу 70 см
- з мисом
- Вовняний
- від турецького виробника. RACA
- ,джинсового кольору,
- Ворітник, манжети і низ рукавів пов’язані гумкою.
- 70% вовна, 30% акрил.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Casual |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип тканини | Вовна |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Довжина від горловини до низу вироба | 73 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Сезон | Зима |
| Силует | Напівприлеглий |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Джемпер |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 60 |
| Стан | Новий |
| Обхват грудей | 60 см |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Обхват талії | 60 см |
- Ціна: 990 ₴




